50-тия Конгрес на БСП избра своите ръководни органи (списък)

50-тия Конгрес на БСП избра своите ръководни органи (списък)
  • Публикация:  Classa.bg**
  • Дата:  
    27.09.2020
  • Сподели:

50-ия Конгрес на БСП избра състава на Националния съвет. 902 гласували делегати избраха 152 члена на НС - 37 от тях от квотата на Младежкото обединение. 31 члена на Националният съвет са делегирани представители, а 4 са по право. За председател на Общопартийна контролна комисия на БСП е избран Емил Войнов с 384 гласа..

 

Избраните членове на Националния съвет на БСП са:


1. Крум Зарков - 487 гласа
2. Янаки Стоилов - 451
3. Георги Свиленски - 450
4. Румен Гечев - 442
5. Александър Симов - 437
6. Кристиан Вигенин - 437
7. Борислав Гуцанов - 427
8. Атанас Зафиров - 416
9. Вяра Емилова - 408
10. Костадин Паскалев - 408
11. Борис Цветков - 404
12. Виктор Годжов - 404
13. Радослав Гайдарски - 403
14. Румен Овчаров - 394
15. Пенчо Шапков - 392
16. Петър Витанов - 391
17. Асен Гагаузов - 387
18. Бриго Аспарухов - 386
19. Донка Михайлова - 381
20. Георги Гьоков - 367
21. Крум Дончев - 365
22. Иван Ченчев - 364
23. Драгомир Стойнев - 362
24. Кирил Добрев - 361
25. Валери Сарандев - 360
26. Светлана Шаренкова - 355
27. Александър Александров - 353
28. Деница Златева - 351
29. Петър Мутафчиев - 350
30. Стоян Мирчев - 350
31. Явор Гечев - 347
32. Димитър Данчев - 345
33. Калоян Паргов - 343
34. Манол Генов - 342
35. Ивайло Лилов - 340
36. Георги Йорданов - 339
37. Анна Янева - 335
38. Филип Попов - 334
39. Таско Ерменков - 332
40. Георги Търновалийски - 330
41. Христо Проданов - 330
42. Евгени Кирилов - 324
43. Весела Лечева - 323
44. Зорница Василева - 322
45. Иван Валентинов Иванов - 322
46. Десислава Георгиева Йорданова - 321
47. Евгени Белий - 319
48. Станислав Владимиров - 319
49. Бойко Клечков - 317
50. Рабие Кьосева - 317
51. Александра Берданкова - 315
52. Тодор Байчев - 313
53. Милко Недялков - 312
54. Кристина Сидорова - 310
55. Всил Антонов - 309
56. Катя Георгиева - 309
57. Генади Събков - 306
58. Иван Ибришимов - 306
59. Никола Георгиев - 306
60. Боян Балев - 305
61. Ирена Анастасова - 305
62. Кирил Кирилов - 305
63. Венета Петрова - 303
64. Димитър Чотурков - 303
65. Йордан Младенов - 296
66. Евдокия Асенова - 295
67. Емил Хумчев - 293
68. Димитър Кочков - 290
69. Атанас Маджарски - 289
70. Силвия Стойчева -289
71. Милена Хинкова - 288
72. Боян Иванов -287
73. Габриела Величкова - 287
74. Денчо Бояджиев - 287
75. Йордан Георгиев - 287
76. Михаил Ставрев - 287
77. Иван Димов Иванов - 286
78. Таня Митова -286
79. Атанас Костадинов -285
80. Десислава Маркова - 284
81. Светла Бъчварова-Пиралкова - 284
82. Манол Манолов - 283
83. Петко Тюфекчиев - 281
84. Калин Кръстев - 280
85. Николай Тишев - 280
86. Десислава Петрова -279
87. Иван Виделов - 278
88. Марияна Маринова - 278
89. Филчо Филев - 278
90. Анна Славова - 277
91. Венелин Башев -277
92. Калинка Николова - 277
93. Невена Цачева - 277
94. Иван Таков - 276
95. Маргарита Петкова - 276
96. Емилия Жилиева - 275
97. Михаил Лисков - 275
98. Смиляна Нитова - 274
99. Росен Миланов - 273
100. Виолета Христодулова
101. Мариана Бояджиева - 271
102. Мирослав Михайлов -271
103. Свилен Атанасов - 271
104. Антон Кутев - 270
105. Марин Пенков - 270
106. Атанас Петков - 269
107. Добрин Данев - 266
108. Кольо Милев - 266
109. Огнян Стоянов - 266
110. Радка Тошева - 266
111. Георги Стоянов Георгиев -265
112. Цветан Лацов - 265
113. Николина Цолова - 263
114. Павел Михайлов - 263
115. Радослав Илиевски -263

 

Избраните членове от младежката квота на Националният съвет са:


1. Петя Михалевска - 358
2. Антонио Василев - 353
3. Богдан Кирилов - 351
4. Цветелина Пенкова - 348
5. Деница Китанова - 340
6. Николай Гочев - 340
7. Камен Тодоров - 337
8. Веселин Пенчев - 336
9. Ленко Петканин - 334
10. Момчил Неков - 324
11. Емануил Аргилашки - 319
12. Атанас Атанасов - 316
13. Иван Цанов - 310
14. Мирослава Гатева - 306
15. Георги Ангелов - 305
16. Диана Ласонина - 302
17. Иван Петков - 302
18. Валери Митов - 300
19. Галин Дурев - 299
20. Васил Стоянов - 298
21. Станислав Стоенчев - 295
22. Марио Ташев - 294
23. Теодора Овчарова - 294
24. Еньо Савов - 293
25. Атанас Телчаров - 292
26. Костадин Харисков - 289
27. Йордан Влахов - 288
28. Илия Христов - 284
29. Теодора Халачева - 282
30. Стоянка Балова - 279
31. Пламен Владимиров - 278
32. Красимир Карамфилов - 277
33. Павел Пешов - 277
34. Ваня Маникатева - 275
35. Надежда Мидюрова - 273
36. Константина Карабоюкова - 272
37. Иван Мандински - 268

 

Избраните за членове на ОПКК са:


1. Гергана Алексова - 522
2. Венелина Арнаудова - 499
3. Марио Трайков - 435
4. Емил Войнов - 403
5. Валентина Богданова - 354
6. Диана Карамфилова - 345
7. Борислав Кръстев - 341
8. Антоанета Георгиева - 325
9. Антония Шейредова - 325
10. Александър Манолов - 323
11. Керанка Кунева - 322
12. Валерия Гетова - 317
13. Пламен Пувков - 316
14. Атанас Николов - 308
15. Петър Янев - 306
16. Янка Сачкова - 304
17. Ивайло Василев - 294
18. Галин Господинов - 293
19. Константин Смилев - 292
20. Кремена Лалева - 288
21. Ралица Велизарова - 288
22. Емил Бехар - 286
23. Стансилав Жеков - 283
24. Валентин Петков - 282
25. Костадинка Аврамова - 280
26. Костадин Арнаудов - 276
27. Ивелина Виденова - 273
28. Ралица Андреева - Любенова - 263
29. Ивайло Георгиев - 262
30. Жана Иванова - 259
31. Катя Петрова - 256

 

Избраните за делегирани представители в Националния съвет са:


1. Благоевград - Владимир Москов
2. Бургас - Стойко Танков
3. Варна - Павел Раличков
4. Велико Търново - Пламен Чернев
5. Видин - неизбран
6. Враца - Дафинка Замфирова
7. Габрово - Трифон Панчев
8. Добрич - Даниел Йорданов
9. Кърджали - Милко Багдасаров
10. Кюстендил - Станислав Павлов
11. Ловеч - Минчо Казанджиев
12. Монтана - Георги Димов
13. Пазарджик - Петя Цанкова
14. Перник - Мирослав Стоицев
15. Плевен - Стефан Бурджев
16. Пловдив - Георги Гергов
17. Пловдив област -Веска Ненчева
18. Разград - Даниел Йорданов
19. Русе - Пламен Рашев
20. Силистра - Данаил Николов
21. Сливен -Деян Дечев
22. София 23-ти район - Орлин Ваташки
23. София 24-ти район - Николай Маринов
24. София 25-ти район - Стефан Василев
25. София област - Владимир Георгиев
26. Смолян - Панталей Мемцов
27. Стара Загора - Румяна Динева
28. Търговище - Илия Илиев
29. Хасково - Емилия Масларова
30. Шумен - Лили Петрова
31. Ямбол - Нели Славова

Станете почитател на Класа