Левски победи Миньор (Перник) с 4:0

Левски победи като гост Миньор (Перник) с 4:0 в мач от 11-ия кръг на „А” група. Сабри Бумела си отбеляза автогол в 14-ата минута, в 41-ата голмайсторът на Левски Базил де Карвальо покачи на 2:0 за гостите, при какъвто резултат завърши първото полувреме. В 46-ата минута Владимир Гаджев вкара третия гол за Левски след самостоятелна акция, а 14-минути по-късно Кристовао Рамос направи резултата 4:0. Перничани бяха без бойкотиращите заради неизплатени 2 заплати титуляри Крум Бибишков, Милен Василев, Борислав Стойчев и Ванчо Траянов, които се очаква да бъдат уволнени дисциплинарно утре.
Това беше 74 мач между двата тима в "А" група и 45-ата победа на Левски над перничани. Миньор спази 12-годишната си традиция да няма победа над Левски в Перник. Последният успех на домакините бе на 6 май 2000 година, когато Тони Евтимов реализира хеттрик за успеха на перничани с 3:2.
Миньор не успя да вкара гол в последните си 6 домакинства срещу Левски.