Според Цветан Цветанов нереформираната съдебна система може да обясни оправдателната присъда по обвинение срещу братята Маринови

Според Цветан Цветанов нереформираната съдебна система може да обясни оправдателната присъда по обвинението срещу братята Красимир и Николай Маринови. В Плевен той бе помолен от журналисти да коментира присъдата на Софийския градски съд.
Дали ни харесва или не - това е волята на съда, каза Цветанов. При положение, че сега излиза това решение, сами разбирате, че не е коректно да бъда човекът, който да коментира, заяви Цветанов. Това, което мога да кажа, е, че трябва да бъдем все пак с надеждата, че по предстоящите дела, които ще се гледат, ще има осъдителни присъди, допълни министърът на вътрешните работи.
Вицепремиерът Цветанов има среща с екипа на плевенската областна дирекция на полицията, за да участва в анализа на дейността й от началото на годината. След това той ще посети плевенското село Опанец във връзка с оплаквания на местните жители от нивото на битовата престъпност.

/БТА/

Станете почитател на Класа