Срещи на Цецка Цачева в Плевен

София /КРОСС/ Председателят на Народното събрание Цецка Цачева ще посети на 12 юли 2010 г. промишлени предприятия в Плевен, съобщиха от пресцентъра на парламента. Тя ще се запознае с постиженията и проблемите им, с отражението на икономическата криза и ще изслуша предложенията им за законодателни инициативи за подобряване на бизнес средата.

В 9.00 часа Цецка Цачева ще разговаря с ръководството и служителите на "Вапцаров Холдинг" АД - предприятие, специализирано в производството на пресови машини и хидро-енергетично оборудване. За 10.00 часа е насрочено посещението на председателя на Народното събрание в дружество "Метаком-СЛЗ".

С ръководството на Центъра за производство на мода "Димитров" ООД председателят на парламента ще разговаря в 10.30 часа. В 11.00 часа Цецка Цачева ще посети фирма "УниПОС", специализирана в проектирането и производството на специализирана електроника.

В 12.00 часа председателят на парламента ще бъде гост на СОУ "Иван Вазов". Инициативата е посветена на 160-та годишнина от рождението на патриарха на българската литература . След срещата Цецка Цачева, учители и ученици ще поднесат цветя на паметника на Иван Вазов

Председателят на Народното събрание ще даде пресконференция за представителите на медиите в 13.00 часа в заседателната зала на областната администрация в Плевен. Цецка Цачева ще обобщи резултатите от срещите си с представителите на бизнеса в региона.
/АС/


Източник: Информационна агенция КРОСС

Станете почитател на Класа