Дългоочакваният втори сезон на музикалното шоу "Гласът на България" стартира в ефира на bTV на 11 февруари. Тази година състезанието, в което единствено гласът има значение, ще бъде още по-завладяващо, а надпреварата за мечтаната титла ще се превърне в личната битка на 4 доказани имена на музикалната сцена: Данчо Караджов, Преслава, Вики Терзийска и Миро. Кой от треньорите ще открие "Гласът” и ще го превърне в "Гласът на България”? Задачата им няма да бъде никак лесна, защото, според уникалното за този формат правило, те ще трябва да изберат талантите в своя отбор без да ги виждат, само и единствено по качествата на техния глас.
"Гласът на България” се реализира по един от най-успешните формати на Talpa Media, основана от световноизвестния продуцент Джон де Мол. Шоуто за вокални таланти е реализирано в над 40 държави, като навсякъде постига огромен успех. През 2011 г. “Гласът на България” доказа, че е най-позитивният и обичан от зрителите ТВ музикален формат и водени от това, участниците във втория сезон са забележително талантливи. Явилите се за прослушване кандидати са от 165 населени места от цяла България, на възраст между 16 и 66 години, хора, реализиращи се не само в сферата на музиката. Между допуснатите до участие в шоуто има сладкар, строителен инженер, фризьор, пенсионер и много студенти и ученици.
Водещ на "Гласът на България" отново е атрактивният DJ Мартен Роберто. Негова е задачата да преведе състезанието през основните за формата етапи: "кастинги на тъмно”, "двубои” и "концерти на живо”. Вторият сезон поднася на зрителите много интригуващи изненади, които ще направят битката за "Гласът на България” още по-оспорвана, а съревнованието между треньорите напълно непредвидимо. Като изненада се пази и името на ко-водещия, който ще проследява реакциите и емоциите на участниците по време на концертите на живо.
Най-добрите гласове ще се състезават не само за титлата "Гласът на България", но и за специална награда, предоставена от bTV.
Eпизодите на музикалното шоу ще се излъчват на voyo.bg паралелно с телевизионния ефир и ще бъдат достъпни по всяко време след излъчването им.
Продуцент на предаването е bTV, изпълнителен продуцент е bTV Studios, а творчески продуцент - "Седем осми”.
Най-четени статии:
-
Беларус е получила балистични ракети "Орешник" от Русия, което предизвика…
-
Украйна обяви спирането на железопътната линия, свързваща източния регион на…
-
Истанбулската Главна прокуратура издаде днес заповеди за арест на израелския…
-
Унгарският премиер Виктор Орбан е на среща във Вашингтон с…
-
Бивш германски дипломат нарече грешката в преценката за намеренията на…
-
Посещението на холивудската актриса Анджелина Джоли в Херсон едва не…
-
Европейските държави изпитват желание да нападнат Русия, но им липсват…
-
Всички, които ни обясняваха, че влизането ни в Еврозоната ще…
-
Украинската тайна полиция лиши украинците от възможността да свалят Владимир…
-
Киевският режим открито тероризира цивилното население на Украйна, извършвайки престъпления…
от нета
-
Дневен хороскоп ОВЕН (21 март - 20 април) …
-
Ангелът на Victoria's Secret Алесандра Амброзио позира гола с тренчкот…
-
Рапърката Карди Би, известна със своята провокативна визия и ексцентрично…
-
Съкровище на австрийската императорска династия Хабсбург, считано за изгубено от…
-
Американската актриса Блейк Лайвли твърди, че е претърпяла финансови загуби…
-
Попфолк певицата Лияна направи изповед, която трогна всички – тя…
-
Мартин Николов-Елвиса, който е редовен риалити участник, не спести коментара…
-
Името на каскадьора и риалити герой Валери Григоров отново попаднаха…
-
Американската певица Кейти Пери пусна новата си песен “Bandaids”, която…
-
Рапърката, която стана чалга звезда Диона отново показа, че не…
