В изтекъл звукозапис Хънтър Байдън се хвали с пушене на крек с бивш кмет на DC

Проблемният син на Джо Байдън - Хънтър е изправен пред нови проблеми, тъй като изтече аудио предполагаемо от скандалния му лаптоп, в което той се хвали с пушене на крек с покойния кмет на Вашингтон, Марион Бари.


В аудиозаписа, който Дейли Мейл казва, че е получен от изоставения лаптоп на Байдън, Хънтър казва, че е пушил крек с Бари - който почина през 2014 г. на 78-годишна възраст - в тоалетната на местен бар, когато той посещавал университета в Джорджтаун.


За печално известния изоставен лаптоп на Байдън се твърди, че съдържа много други проклети снимки и имейли, въпреки че Байдън никога не е признавал, че лаптопът всъщност е негов.


„Знаете ли какво, всъщност пуших крек с Марион Бари - кълна се" се чува в записа, направен през януари 2019 г. Това казва на своя приятел човек, за който Дейли Мейл твърди, че е Байдън,


Байдън и неназованият приятел обсъждат героите, които употребяват наркотици, когато името на Бари е споменато от приятеля му и Байдън разкрива, че е пушил крек с покойния кмет.


„Това беше в Джорджтаун.. И аз бях второкурсник, мисля - бях младши, когато това се случи. Но той идваше там рано и пиеше до късно, и аз пуших с него в тоалетната" казва той.


Твърдението хвърля нова светлина върху откровението, което Байдън направи в наскоро издадените си мемоари „Красиви неща", в който той се потапя в миналата си наркомания и казва, че на 18 години, един арест за притежание на кокаин най-вече го „изплашил" от наркотиците по време на колежа. Завършва Джорджтаун през 1992г.


„Направо ме изплаши - за известно време. Притежавах го и не употребявах кока отново през това лято или не повече от няколко пъти в колежа ", написа синът на президента.


Други материали от предполагаемия лаптоп на Байдън доведоха до множество обвинения в корупция срещу него и баща му. Отделен доклад тази седмица от Дейли Мейл твърди, че от лаптопа са изтеглени имейли, доказващи, че Джо Байдън се е срещал с някои от чуждестранните бизнес партньори на сина си, докато е бил вицепрезидент през 2015 г. Това противоречи на твърденията на сегашния президент, че той никога не е участвал в чуждестранните бизнес отношения на сина си.

Станете почитател на Класа