Жоро Милионера пак не каза къде е скрил парите от обира

Георги Енев, който задигна оборот за над 1 млн. лева, продължава да мълчи за това къде е скрил парите от обира. По време на поредното заседание на дело в Пловдивския апелативен съд той заяви единствено: “Нямам какво да добавя.”Той получи 8 години лишаване от свобода, но прокуратурата протестира и поиска наказанието да бъде увеличено на 15 г. Очаква се до края на тази седмица решението на магистратите да бъде обявено, пише "24 часа".

Георги Енев, който след обира стана известен като Жоро Милионера, се оплака, че не му е осигурявана възможността да работи в затвора.

Два дни положен труд зад решетките се равняват на три от присъдата и поради тази причина напливът на желаещи е по-голям. Според директора на затвора в Пловдив Божил Иванов в момента няма възможност да се осигурят достатъчно места за лишените от свобода в корпуса, където се намирал Жоло Милионера./БЛИЦ

Станете почитател на Класа