Константин го закъса със здравето

Певецът Константин изненадващо отмени всичките си участия до средата на месеца и притесни почитателите с неприятна новина за здравословното му състояние. 

 

Изпълнителят на "Болка в минути" има много сериозен здравословен проблем, а докторите го плашат с операция и възможност да загуби гласа си. 

Той има проблеми с гласовите струни от непрекъснатото живо пеене и викане по микрофона по време на участия. Поради тази причина има възпаление и лекарите му забранили временно да практикува професията си. 

Константин има вече две такива операции, но положението отново се е влошило. Той се извини на почитателите си, че се налага в последния момент да отмени вече поети изяви, но няма избор. 

 

Константин го закъса със здравето, плашат го със сериозна операция на...ВИДЕО

 

"Професорът ми каза, че ако продължа да пея, викам и крещя по кръчмите ще трябва да легна за трета операция. Така че спазвам абсолютна хигиена на гласа и се надявам всичко да бъде наред", обяснява той, като заяви, че почивката му ще продължи до 12 октомври.

Станете почитател на Класа