Тигър завлече бъдеща булка в джунглата пред очите на майка й

Тигър завлече бъдеща булка в джунглата пред очите на майка й
  • Written by:  classa***
  • Date:  
    08.10.2025
  • Share:

В индийския щат Утар Прадеш тигър нападна бъдеща булка и я завлече в джунглата.

 

 

Около шест часа сутринта в четвъртък, 18 септември, 18-годишната Камини от село Ратурпур била навън, за да върши поръчки с майка си. Изведнъж тигър изтичал от близкото поле и се нахвърлил върху момичето. Той я сграбчил за врата със зъби и я завлякъл в джунглата.

Това се случило пред очите на майка ѝ, която не успяла да реагира.

Чувайки писъците на жената, съседи дотичали. Те отишли ​​в гората, но не успели да намерят нито момичето, нито тигъра. В гъсталака били намерени само чехлите на Камини.

Според майка ѝ момичето трябвало да се омъжи през ноември и те били заети с подготовката за сватбата. Служители на горското управление претърсват джунглата в търсене на изчезналата жена.

По-ранни съобщения сочеха, че тигър е нападнал млад мъж в индийския щат Утар Прадеш. Тигърът е нападнал индиеца, докато той е правил дефекация.

 

Станете почитател на Класа